yandex

Uzm.Dr. Aslı Tarcan

Ayrıntılı Doktor Bilgileri
Akademik Ünvanı Uzman Doktor
Uzmanlık Alanı Cerrahi Bilimler » Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi
Şehir / İlçe İstanbul » Bakırköy
Çalıştığı Hastane ethica
Muayenehane Adresi bakırköy incirli ethica hastanesi
Telefon Numarası 0 (546) 633 29 59,
Faks Numarası Veri yok
GSM No 05466332959
Hastane Telefonu Veri yok
Diploma No 543
E Posta Adresi trcafe@hotmail.com
Web Adresi http://www.aslitarcanhairclinic.com
Çalışma Saatleri (Hafta İçi) 08:00 - 17:00

Özgeçmiş Bilgileri

uzman saç ekimlerinde 15 senedir hizmet vermekteyiz.1995

tıp üzerinde uzman ekipmanlık

uzman

saç kaş ekimi

http://www.aslitarcanhairclinic.com http://www.sacekimi.mobi


Uzm.Dr. Aslı Tarcan'e ait muayenehane, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. Sitemizden doktorun çalışma saatlerini öğrenebilir, doktora cevaplaması için soru gönderebilirsiniz. Uzm.Dr. Aslı Tarcan muayenehane adresine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzm.Dr. Aslı Tarcan nerede? olduğunu harita sayfalarından görebilirsiniz. Doktordan randevu almak veya muayene ücretini öğrenmek için lütfen muayenehane telefonunu ya da hastane telefonunu arayın. Doktorunuzu seçerken bunlara dikkat edin;


Doktor hakkında yorum yazmak, ya da uyguladığı tedavi hakkında görüş yazmak, güncel mevzuat gereği yasak olduğundan sitemizde uygulanmamaktadır. Bir ücret karşılığında internette arama motoru üzerinde yapılan aramalarda doktorun üst sırada yer almasının sağlanması, hekimliğin derecelendirilmesi anlamına gelecek "en iyi hekim" belirlenmesi, doktordan randevu alınmasına aracılık edilmesi, tedaviler hakkında teşekkür yazılarının yazılması ve benzeri eylemler mevzuatça yasaklandığından sitemizde uygulanmamaktadır.

Doktora Soru Gönderin (Uzm.Dr. Aslı Tarcan)Hasta & Danışan Soruları

  1. avatar
    Soru Ekleyin
    drbilgileri.com

    Uzm.Dr. Aslı Tarcan soru göndermek ister misiniz? Lütfen sormak istediğiniz soruyu; ad ve soyadınızı, telefon numaranızı, mail adresinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi eklemeden, daha önce yaptırdığınız tahlil ve tetkik sonuçları ile birlikte yukarıda yer alan forma eksiksiz yazın. Diğer uzman, kurum, kuruluş, hastane gibi bilgileri burada paylaşmayın. Yukarıdaki forma yazdığınız soru metni onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaya başlayacak, doktor tarafından verilen cevap daha sonra soru altına eklenecektir.

  2. Aynı Şehirdeki Diğer Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Doktorları

  3. # Doktor Adı İlçe